Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

FORMULARZ OŚWIADCZENIA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Proszę podać pełne dane (ulicę, nr domu/mieszkania, kod pocztowy, miasto).
W przypadku gdy Pacjent jest osobą nieletnią lub posiadającą opiekuna prawnego, należy wpisać numer telefonu rodzica będącego opiekunem prawnym lub innego opiekuna prawnego. W przypadku Pacjenta, który złożył OŚWIADCZENIE w naszym Centrum Medycznym w ramach innej poradni – numer telefonu musi być zgodny z podanym na wcześniejszym OŚWIADCZENIU.
W przypadku, gdy Pacjent jest osobą nieletnią lub posiadającą opiekuna prawnego, należy wpisać adres e-mail rodzica będącego opiekunem prawnym lub innego opiekuna prawnego.
Prosimy o wybranie Poradni Specjalistycznej, dla której ma być udzielona zgoda.
Art. 6 ust. 1 lit. a) i art. 9 ust. 2 pkt. h i i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Brak zaznaczenia oznacza niewyrażenie zgody.
Zapoznaj się z Ustawą o Prawach Pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta


UPOWAŻNIENIE osób do uzyskiwania informacji o własnym stanie zdrowia i udzielonych świadczeniach zdrowotnych oraz do uzyskiwania dokumentacji medycznej - Pacjent może złożyć jedynie osobiście w Centrum Medycznym EuroMedis.
Zgoda na przetwarzanie przez EuroMedis Sp. z o.o. podanych danych obejmuje przesyłanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej ze strony Centrum Medycznego EuroMedis.
WRÓĆ DO STRONY WZORY DOKUMENTÓW
Wczytywanie...