PORADNIA KARDIOLOGICZNA

W Poradni Kardiologicznej przeprowadzamy konsultacje związane z układem sercowo-naczyniowym (serca, aorty i mniejszych naczyń krwionośnych), w przypadku m.in. nadciśnienia, bólu w klatce, kołatanie serca czy złego wyniku EKG.

Praca naszych doświadczonych kardiologów jest wspierana przez innowacyjny sprzęt brytyjskiej firmy BTL

Poradnia oferuje konsultacje lekarskie oraz specjalistyczną diagnostykę, w ramach której wykonywane są również specjalistyczne badania m.in.: badania laboratoryjne, ECHO serca (USG serca), Holter EKG/RR, ocenę ryzyka nagłej śmierci sercowej, próbę wysiłkową.

Podczas wizyty lekarz przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Zostają omówione dolegliwości lub inne przyczyny, z których pacjent zjawił się na wizytę. Lekarz podczas wizyty może wykonać USG i EKG serca. Jest to badanie bezbolesne i nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. W razie potrzeby lekarz wystawia potrzebne recepty i skierowania.

Na wizytę pacjent powinien przynieść:

  • posiadaną dokumentację medyczną.

W ramach PORADNI KARDIOLOGICZNEJ przyjmują lekarze:

  • kardiolog

    lek. Agnieszka Flis-Plewik

kardiolog

lek. Agnieszka Flis-Plewik

specjalista kardiolog

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ukończyła Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Ma wieloletnie doświadczenie w nieinwazyjnej diagnostyce kardiologicznej (EKG, Holter, próba wysiłkowa, Tillt Test). Kwalifikuje pacjentów do inwazyjnych zabiegów kardiologicznych. Wykonuje przezklatkowe oraz przezprzełykowe badanie echokardiograficzne.

Od 2006 roku zatrudniona na Oddziale Kardiologii Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie.

Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE
 

Agnieszka Flis- Plewik – ZnanyLekarz.pl

Grafik przyjęć:

PON WT ŚR CZW PT
Lek. Agnieszka Flis-Plewik 13:30 – 17:30

* obowiązuje naprzemienny grafik przyjęć w wyznaczonych godzinach, każdy z lekarzy na przemian przyjmuje co drugi tydzień

Podane godziny przyjęć są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE
WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY
Wczytywanie...