PORADNIA PSYCHIATRYCZNA

W Poradni Psychiatrycznej prowadzona jest diagnostyka i leczenie zaburzeń nastroju, depresyjnych, nerwicowych (m.in. zespół przewlekłego zmęczenia, zaburzeń snu), lękowych (m.in. fobie, uogólnione zaburzenia lękowe).

W ramach Poradni Zdrowia Psychicznego możliwe jest uzyskanie specjalistycznej pomocy psychiatrycznej i psychologicznej w zakresie diagnozy i terapii różnych problemów natury psychicznej m.in.:

 • zaburzeń psychosomatycznych (uporczywe, nie mające podłoża medycznego dolegliwości somatyczne ze strony np. serca, układu pokarmowego, układu oddechowego czy moczowo- płciowego),
 • zaburzeń nerwicowych (m.in. zespół przewlekłego zmęczenia z towarzyszącymi objawami somatycznymi takimi jak: zawroty głowy, bóle mięśniowe, napięciowe bóle głowy, zaburzenia snu),
 • zaburzeń lękowych (m.in. fobie, uogólnione zaburzenia lękowe),
 • zaburzeń afektywnych (m.in. dystymii, zaburzeń depresyjnych nawracających lub uwarunkowanych sytuacyjnie),
 • zaburzeń adaptacyjnych (spowodowane np. przewlekłą chorobą somatyczną, żałobą po stracie bliskiej osoby, przewlekłego stresu czy napięcia emocjonalnego).
poradnia psychiatryczna szczecin

W ramach PORADNI PSYCHIATRYCZNEJ przyjmują lekarze:

 • lek. Adam Łopuszko

 • lek. Joanna Ludwisiak-Pociask

 • centrum medyczne szczecin

  lek. Katarzyna Rejniak-Stolarczyk

 • psychitra

  lek. Anna Piwowarczyk-Flis

lek. Adam Łopuszko

specjalista psychiatra

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ukończył Wydział Lekarski Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w 2014 roku.

Tytuł specjalisty uzyskał w 2021r., po ukończonym  szkoleniu specjalizacyjnym w Katedrze i Klinice Psychiatrii PUM w Szczecinie. Doświadczenie zdobywał na oddziale klinicznym całodobowym oraz w poradni przyklinicznej.

Od 2018 r. pracuje w lecznictwie ambulatoryjnym, gdzie na co dzień współpracuje z innymi specjalistami, psychologami oraz psychoterapeutami.

Od 2021 r. uczestniczy w badaniach klinicznych, gdzie sprawuje psychiatryczną opiekę nad pacjentami leczonymi z powodu choroby Alzheimera, czy schizofrenii.

Posiada uprawnienia do:
– wypisywania recept na leki (w tym refundowane)
– wystawiania zwolnień ZUS ZLA,
– wystawiania zaświadczeń lekarskich
Ukończone studia podyplomowe i kursy:
– w trakcie studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Bólu na Uniwersytecie Jagielońskim
– ukończył kurs zastosowania Technik Terapii Poznawczo-Behawioralnych
– jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Uczestniczy w wielu konferencjach psychiatrycznych, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

W pracy z pacjentem przykłada dużą wagę do diagnostyki, stara się holistycznie podchodzić do problemów oraz wdrażać komplementarne leczenie.

Prywatnie mąż i ojciec, w wolnym czasie pasjonat gór i pieszych wędrówek.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

Adam Łopuszko – ZnanyLekarz.pl

lek. Joanna Ludwisiak-Pociask

specjalista psychiatra, psychoterapeuta

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego który ukończyła w 2008 roku. Specjalizację z psychiatrii dorosłych odbyła w Klinice Psychiatrii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 5 im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Egzamin specjalizacyjny zdała w 2017 roku.
W tym samym czasie podjęła studia podyplomowe na kierunku Psychoterapia na Uniwersytecie Jagiellońskim które ukończyła.

Pracowała zarówno na oddziałach całodobowych jak i w Przychodniach Zdrowia Psychicznego -wieloletni staż pracy w różnych jednostkach pomocy pacjentom. Lekarz empatyczny, z indywidualnym podejściem do każdego.

Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prywatnie pasjonują ją podróże po świecie.

Przyjmuje też pacjentów w języku angielskim, hiszpańskim i francuskim.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

Joanna Ludwisiak-Pociask – ZnanyLekarz.pl

centrum medyczne szczecin

lek. Katarzyna Rejniak-Stolarczyk

specjalista psychiatra

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej (2012 rok).

Specjalizację w dziedzinie psychiatrii odbyła w Klinice Psychiatrii PUM w Szczecinie. Podczas realizowania programu specjalizacji zdobyła doświadczenie w pracy z pacjentami hospitalizowanymi w Oddziałach Całodobowych i Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii, leczonych ambulatoryjnie w Przyklinicznej Poradni Psychiatrycznej oraz objętych opieką Zespołu Leczenia Środowiskowego.

W 2023 roku ukończyła szkolenie specjalizacyjne oraz zdała egzamin specjalizacyjny w dziedzinie psychiatrii dorosłych.

W 2022 roku odbyła kurs z medycyny paliatywnej, od tego momentu pozostaje związana z Zachodniopomorskim Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Obecnie pracuje w Ośrodku Zdrowia Psychicznego w Szczecińskim Centrum Zdrowia.

Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie poszerza i aktualizuje swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach.

Dzięki pracy w Klinice Psychiatrii oraz w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieżowej SPS ZOZ „Zdroje” docenia współpracę specjalistów z różnych dziedzin w procesie diagnostyczno-terapeutycznym. W razie potrzeby kieruje pacjenta na konsultacje specjalistyczne, diagnostykę laboratoryjną, obrazową i psychologiczną. Chętnie korzysta ze wsparcia psychologów i psychoterapeutów w procesie leczenia.
W praktyce lekarskiej zwraca uwagę na budowanie relacji terapeutycznej oraz psychoedukację. Kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta, stara się uwzględniać jego potrzeby. W miarę możliwości włącza pacjenta w proces decyzyjny, przedstawia możliwości leczenia farmakologicznego oraz niefarmakologicznego zaburzeń i chorób psychicznych.

Ma uprawnienia do wystawiania recept (także z refundacją), zwolnień oraz zaświadczeń lekarskich.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

psychitra

lek. Anna Piwowarczyk-Flis

specjalista psychiatra

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Absolwentka  z wyróżnieniem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Psychiatrii PUM. Pracowała na oddziałach całodobowych, dziennych, w poradniach zdrowia psychicznego, a także w zespole leczenia środowiskowego. W 2021r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty psychiatry.

W 2022r. zostałam nagrodzona przez Ministra Zdrowia za uzyskanie najlepszego wyniku w Polsce z egzaminu PES w dziedzinie psychiatrii.
Jest współtwórcą zagadnień z psychiatrii na medycznych portalach edukacyjnych takich jak “Lepolek” i “Lekki kurs”.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Stale zdobywa wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w wielu konferencjach i szkoleniach polskich i zagranicznych. W swojej pracy stara się podchodzić do pacjenta indywidualnie i holistycznie, dlatego też chętnie współpracuje w procesie diagnostyczno-terapeutycznym z psychologami i psychoterapeutami, a także jeśli zachodzi taka potrzeba kieruje pacjenta na badania obrazowe, laboratoryjne, czy też inne konsultacje specjalistyczne.
Posiadam uprawnienia do wypisywania recept ( w tym na leki refundowane), zwolnień lekarskich ZUS-ZLA oraz zaświadczeń lekarskich.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

Anna Piwowarczyk-Flis – ZnanyLekarz.pl

Grafik przyjęć:

PON WT ŚR CZW PT
Lek. Adam Łopuszko 08:30 – 17:00 08:30 -15:40 11:30 – 15:30
Lek. Katarzyna Rejniak-Stolarczyk 14:30 – 18:00
Lek. Joanna Ludwisiak-Pociask 10:00 – 15:00 10:00 – 15:00
Lek. Anna Piwowarczyk-Flis

Podane godziny przyjęć są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE
WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY
Wczytywanie...