KONTAKT

Euromedis Sp. z o.o.
KRS 0000333478
NIP: 852-255-83-66
Regon: 320698636
Numer Konta: PL 60 1050 1559 1000 0090 3052 2438
Nazwa Banku ING Bank Śląski S.A

Al. Powstańców Wielkopolskich 33a
70-111 Szczecin

tel: +48 91 818 21 41
fax: +48 91 813 71 67
obsługa.klienta@euromedis.pl

Kamila Szewczuk – Koordynator Działu Obsługi Klienta
kamila.szewczuk@euromedis.pl
Patrycja Pieniak – Pracownik Działu Obsługi Klienta
patrycja.pieniak@euromedis.pl
Klaudia Bajda – Pracownik Działu Obsługi Klienta
klaudia.bajda@euromedis.pl
  Marlena Cynin-Liwińska – Pracownik Działu Obsługi Klienta
marlena.cynin-liwinska@euromedis.pl

Jerzy Kolenda
tel. +48 91 818 21 41
fax. +48 91 813 71 67
e-mail jerzy.kolenda@euromedis.pl
Magdalena Falkiewicz – Kierownik Ośrodka Terapii Zaburzeń Pamięci
tel. +48 91 818 21 41
e-mail: magdalena.falkiewicz@euromedis.pl

Rejestracja:

Agata Piłatowska – Starszy Pracownik Obsługi Klienta
Klaudia Sadkowska – Koordynator Obsługi Klienta
tel. +48 91 813 63 22
tel. kom. +48 506 496 853,  +48 730 820 390
fax +48 91 813 71 67
Nina Omelańska – Dyrektor Administracyjny ds. Badań Klinicznych
e-mail nina.omelanska@euromedis.pl
tel. kom. +48 506 496 858
Anna Kozińska – Pielęgniarka Koordynująca
e-mail anna.kozinska@euromedis.pl
tel. kom. +48 511 868 209
  Beata Miąsek – Starszy Koordynator Badań Klinicznych
e-mail beata.miasek@euromedis.pl
tel. kom. +48 733 868 212
  Magdalena Cyplik – Starszy Koordynator Badań Klinicznych
e-mail: magdalena.cyplik@euromedis.pl

EuroMedis Sp. z o.o.

Al. Powstańców Wielkopolskich 33a
70-111 Szczecin
tel. +48 91 818 21 41
NIP 852-255-83-66
REGON 320698636

ING Bank Śląski S.A .
numer konta: PL 60 1050 1559 1000 0090 3052 2438
Nr BIC (SWIFT) INGBPLPW

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Szczecina, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000333478
Wysokość kapitału zakładowego: 690 000,00 zł

Administratorem danych osobowych jest EuroMedis Sp. z o.o.. z siedzibą w Szczecinie 70-111, Al. Powstańców Wielkopolskich 33a.
Pacjenci, klienci, pracownicy i współpracownicy mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Biuro Zarządu
Al. Powstańców Wielkopolskich 33a
70-111 Szczecin
tel. +48 91 818 22 14
fax. +48 91 813 71 67

Asystent Zarządu – Marzena Piotrowska
e-mail marzena.piotrowska@euromedis.pl
Asystent Zarządu – Anna Gurbin
e-mail anna.gurbin@euromedis.pl

Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące jakości usług świadczonych przez EuroMedis Sp. z o.o. prosimy kierować do:
Dział Obsługi Klienta
e-mail obsluga.klienta@euromedis.pl

Wszelkie sprawy dotyczące danych osobowych naszych Pacjentów (zmiany, uaktualnienia) oraz kwestie dotyczące wydawanych kart identyfikacyjnych (zagubienie, zniszczenie) prosimy kierować do:
Rejestracja
e-mail rejestracja@euromedis.pl

Dział Personalny
e-mail praca@euromedis.pl
tel. +48 91 818 22 14
fax +48 91 813 71 67

Dział Marketingu
Kierownik ds. Marketingu – Anna Heinrich
e-mail anna.heinrich@euromedis.pl
tel. kom. +48 577 322 822

Wyrażam zgodę na marketing produktów i usług firmy EuroMedis Sp. z o.o.

Wczytywanie...