PORADNIA PSYCHOLOGICZNA

Nasza  Poradnia Psychologiczna świadczy takie usługi jak:

 • konsultacja psychologiczna,
 • badania przesiewowe w kierunku zaburzeń pamięci,
 • badanie neuropsychologiczne,
 • sesja psychoterapii indywidualnej,
 • sesja terapii par,
 • sesja terapii rodzinnej,
 • badanie intelektu wraz z opinią,
 • badanie osobowości z opinią,
 • badanie sytuacji rodzinnej z opinią.

W Poradni Psychologicznej macie Państwo możliwość uzyskania pomocy w przypadkach kryzysu emocjonalnego spowodowanego sytuacją osobistą lub zawodową, problemami rodzinnymi czy utratą osoby bliskiej.

poradnia psychologiczna
neurolog

Rolą psychologa jest przeprowadzenia odpowiedniej diagnozy psychologicznej aktualnego problemu z wykorzystaniem odpowiednich metod testowych.

W przypadkach zaburzeń zdiagnozowanych przez lekarza neurologa lub lekarza psychiatrę pacjent kierowany jest do psychologa celem przeprowadzenia całościowej diagnozy neuropsychologicznej.

Po postawieniu diagnozy zadaniem psychologa jest rozpoczęcia procesu terapii krótkoterminowej w nurcie poznawczo – behawioralnym.

Do Poradni Psychologicznej wymagane jest skierowanie, które może wystawić:

 • lekarz podstawowej opieki zdrowotnej,
 • lekarz psychiatra,
 • lekarz każdej innej specjalności medycznej.

W ramach PORADNI PSYCHOLOGICZNEJ przyjmują psycholodzy:

 • mgr Magdalena Pasiowiec

 • mgr Anna Iwińska

 • mgr Paulina Sobierajska

 • mgr Paulina Oleczek

 • mgr Justyna Rek

mgr Magdalena Pasiowiec

psycholog

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jest absolwentką psychologii (o specjalności klinicznej) oraz studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Szczecińskim, ukończyła także certyfikowane szkolenie z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych (TUS).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, obecnie w trakcie całościowego certyfikowanego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w akredytowanej szkole psychoterapeutycznej. Ukończyła również roczne studium interwencji kryzysowej w podejściu poznawczo-behawioralnym oraz humanistycznym w Instytucie Terapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu.

W Centrum Medycznym Euromedis prowadzi konsultacje psychologiczne dla osób zmagających się z różnego rodzaju trudnościami, doświadczającym kryzysu czy potrzebującym zmiany. Udziela pomocy psychologicznej w zakresie różnorodnych problemów związanych między innymi ze stresem, lękiem, niskim poczuciem własnej wartości, obniżonym nastrojem i spadkiem motywacji. Do każdej osoby stara się podchodzić indywidualnie, a metody pracy dostosowywać do jej możliwości i potrzeb.

Na co dzień współpracuje także ze Specjalistyczno-Opiekuńczą Placówką Wsparcia Dziennego, prowadząc zajęcia indywidualne oraz grupowe z dziećmi i młodzieżą. Udzielam także konsultacji dla rodziców i wychowawców oraz współpracuję z Fundacją, działającą na rzecz osób z niepełnosprawnościami, prowadząc indywidualne konsultacje psychologiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając liczne staże w placówkach oświatowych oraz klinicznych, m. in. na oddziale ogólnopsychiatrycznym i w ośrodku uzależnień. Swoje umiejętności rozwijała pełniąc funkcję trenera i koordynatora szkoleń w ogólnopolskim projekcie wspierającym szkoły i placówki oświatowe w zakresie interwencji kryzysowej, a także pracując jako biegły psycholog w Sądzie Metropolitalnym. Współpracowała również z przedszkolem i żłobkiem, czuwając nad prawidłowym rozwojem najmłodszych.

Jako specjalista, pragnący nieustannie poszerzać swoją wiedzę i podnosić umiejętności, pozostaje na drodze rozwoju, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

 

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

mgr Anna Iwińska

psycholog

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ukończyła studia magisterskie o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studia podyplomowe “Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu.

Doświadczenie psychologiczne zdobywała odbywając praktyki na III Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w SPS ZOZ Zdroje w Szczecinie, gdzie zajmowała się prowadzeniem zajęć grupowych, udzielaniem wsparcia psychologicznego i diagnozą neuropsychologiczną. Swoje umiejętności zawodowe rozwijała biorąc udział w projekcie “Pomoc w Pandemii”, podczas którego udzielała wsparcia młodzieży w podczas pandemii.

Prowadzi konsultacje psychologiczne z dorosłymi, którzy odczuwają cierpienie z powodu depresji, lęku, przewlekłego stresu, lub innych zaburzeń nastroju. Towarzyszy w procesie radzenia sobie z ciężką sytuacją w życiu, wspomagam osoby, które poszukują nowych sposobów radzenia sobie trudnościami. Prowadzi także konsultacje psychoseksuologiczne, jest edukatorką seksualną, celem jej pracy z pacjentem lub parą jest rozpoznanie problemu, poszukiwanie rozwiązania go i/lub poprawa jakości życia seksualnego. Swoją pracę regularnie poddaje superwizjom.

W Centrum Medycznym EuroMedis prowadzi także diagnozę neuropsychologiczną oraz indywidualne zajęcia neurorehabilitacyjne mające na celu wspomaganie pamięci i innych funkcji poznawczych pacjenta. Wsparcia psychologicznego udziela także opiekunom osób z chorobami otępiennymi.

 

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

mgr Paulina Sobierajska

psycholog

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Absolwentka Psychologii po specjalności klinicznej na Uniwersytecie Szczecińskim.

Obecnie kontynuuje naukę na studiach podyplomowych „Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży” (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne).
Kolejnym celem rozwoju jest kontynuacja nauki w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Dodatkowo posiada certyfikat w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka metodą terapii kognitywnej – Instrumental Enrichment poziom Basic.

W Centrum Medycznym EuroMedis prowadzi konsultacje psychologiczne oraz zajmuje się diagnozą neuropsychologiczą w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Dodatkowo prowadzi zajęcia grupowe dla osób dorosłych oraz konsultacje indywidualne w Stowarzyszeniu na Rzecz Harmonii Społecznej w Policach, które otacza wsparciem, dostarcza psychoedukacji i aktywizuje społecznie
osoby z zaburzeniami psychicznymi.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

mgr Paulina Oleczek

psycholog

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego.

Ukończyła jednocześnie dwa kierunki w trybie stacjonarnym, jakimi są: Psychologia (specjalność kliniczna) oraz Prawo.

Od dwóch lat jest uczestnikiem Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychoterapii. Obecnie jest na drugim roku, który jest równoznaczny z pierwszym rokiem Szkoły Psychoterapii w nurcie Psychodynamicznym. Niedawno ukończyła szkolenie bazowe, które uprawnia do prowadzenia mediacji sądowych.

Planuje realizację dodatkowych przedsięwzięć o tematyce rodzinnej oraz cywilnej.

W Centrum Medycznym EuroMedis udziela konsultacji psychologicznych osobom dorosłym. Zajmuje się problematyką kryzysów, lęków oraz innych trudności napotykanych na drodze życia. Wykonuje badania przesiewowe oraz neuropsychologiczne. Można ją również spotkać w badaniach klinicznych, gdzie jest odpowiedzialna za szereg czynności obejmujących testy psychologiczne.

Poddawanie się regularnym superwizjom jest dla niej ważne, dlatego też korzysta ze spotkań szkoleniowych oraz grupowych.

W jej pracy najważniejsze jest  poczucie bezpieczeństwa pacjenta oraz nawiązanie relacji opartej na zrozumieniu.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

mgr Justyna Rek

psycholog

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jest absolwentką Psychologii (specjalność kliniczna) na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego w Instytucie Studiów Podyplomowych w Warszawie.

Doświadczenie zdobywała podczas praktyk na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dorosłych w Świnoujściu, gdzie prowadziła zajęcia grupowe, mające na celu wsparcie uczestników. Jest członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Aktualnie jest w trakcie kursu podstawowego w zakresie psychoterapii systemowej.

Swoje umiejętności poszerza uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach.

Pełni obowiązki psychologa szkolnego w szkole ponadpodstawowej, gdzie udziela wsparcia psychologicznego zarówno uczniom jak i ich rodzicom.

W Centrum Medycznym EuroMedis prowadzi konsultacje psychologiczne dla dorosłych oraz młodzieży od 13 roku życia, którzy zmagają się z obniżeniem nastroju, lękiem, niskim poczuciem własnej wartości. Oferuje wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych oraz pomoc w wypracowaniu nowych metod radzenia sobie z trudnościami. W pracy jest nastawiona przede wszystkim na wysłuchanie i zrozumienie potrzeb pacjenta. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Wykonuje badania przesiewowe oraz badania neuropsychologiczne mające na celu określenie nasilenia trudności w funkcjonowaniu pamięci oraz pozostałych procesów poznawczych.

W ramach działania Ośrodka Terapii Zaburzeń Pamięci prowadzi indywidualne oraz grupowe ćwiczenia neurorehabilitacyjne, które pomagają w usprawnianiu funkcjonowania poznawczego pacjentów oraz dają okazję do rozwijania umiejętności społecznych.

 

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

Grafik przyjęć:

PON WT ŚR CZW PT
Mgr Anna Iwińska 15:00 – 16:30 10:00 – 18:00 12:00 – 14:00
Mgr Magdalena Pasiowiec 14:00-16:30 14:00-15:00 14:00-15:00 14:00-15:00
Mgr Paulina Oleczek 14:30 – 17:00 14:00 – 15:00 NFZ 14:00 – 15:00 NFZ 14:00 – 15:00
Mgr Justyna Rek 09:00 – 20:00 12:00 – 18:30 12:30 – 16:00 08:00 -13:00

Podane godziny przyjęć są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE
WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY
Wczytywanie...