PORADNIE DLA DOROSŁYCH

Centrum Medyczne EuroMedis zapewnia kompleksową i wielokierunkową opiekę medyczną, starając się zapewnić najwyższy standard usług, prowadząc jednocześnie akcje profilaktyki zdrowotnej i edukacji medycznej.

PRZEJDŹ DO PORADNI

PORADNIE DLA DZIECI

EuroMedis Kids powstał aby świadczyć kompleksową opiekę medyczną od pierwszych dni życia. Prowadzimy diagnostykę i leczenie najczęstszych chorób wieku dziecięcego.

PRZEJDŹ DO PORADNI

ZABURZENIA PAMIĘCI

Nasz Ośrodek specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń pamięci oraz opiece nad osobami z chorobą Alzheimera i innymi zespołami otępiennymi.

PRZEJDŹ DO OŚRODKA

BADANIA KLINICZNE

Badania kliniczne są programami prowadzonymi przez wysokospecjalistyczne ośrodki, a ich celem jest ocena skuteczności i bezpieczeństwa leków.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DIAGNOSTYKA

Centrum Medyczne EuroMedis posiada rozbudowane zaplecze badań diagnostycznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

REHABILITACJA

Informacje w przygotowaniu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KILKA SŁÓW O EUROMEDIS

Centrum Medyczne EuroMedis powstało w roku 2009 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na dostępność profesjonalnej opieki medycznej, spełniającej europejskie standardy.

Placówka szybko się rozwija i na dzień dzisiejszy działalność Centrum Medycznego EuroMedis obejmuje diagnostykę, leczenie oraz rehabilitację. Oprócz wyspecjalizowanych poradni dla dzieci i dorosłych, prowadzimy także Ośrodek Terapii Zaburzeń Pamięci oraz badania kliniczne w różnych wskazaniach.

Centrum Medyczne EuroMedis zapewnia wielopłaszczyznową opiekę medyczną dla całej rodziny, starając się utrzymać najwyższy standard usług, prowadząc jednocześnie akcje profilaktyki i edukacji zdrowotnej.

WIĘCEJ O EUROMEDIS

DLA PACJENTA

PAKIETY MEDYCZNE

Centrum Medyczne Euromedis, w związku ze zróżnicowaniem potrzeb swoich klientów przygotowało pakiety dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. W ramach pakietów można wykonać badania diagnostyczne oraz skorzystać z konsultacji u lekarzy specjalistów.

Przygotowane pakiety są nawet do 20% tańsze w porównaniu z badaniami, konsultacjami czy zabiegami realizowanymi pojedynczo. To doskonała motywacja do tego, by zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

KARTA PACJENTA EUROMEDIS

Karta Pacjenta EuroMedis to imienna karta identyfikacyjna udostępniona Rejestracji Centrum Medycznego EuroMedis.
Dzięki Karcie Pacjenta EuroMedis pacjenci zyskują 10 % zniżkę na świadczenia medyczne znajdujące się w cenniku usług EuroMedis.

Zapraszamy do założenia Karty!

WIĘCEJ O KARCIE PACJENTA

ANKIETA SATYSFAKCJI

DRODZY PACJENCI!

W trosce o komfort Państwa wizyt a także z uwagi na ciągłe utrzymywanie standardów leczenia na europejskim poziomie, prosimy o podzielenie się wrażeniami po wizycie w naszej placówce. Przy rejestracji są umieszczone stanowiska z tabletami, gdzie w prosty i szybki sposób można anonimowo wypełnić krótką ankietę. Ponadto w poczekalniach znajdują się pojemniki z ankietą do wypełnienia w papierowej formie.

Dziękujemy!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

CO NOWEGO W EUROMEDIS ?

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

PORADY SPECJALISTÓW

Jak dbać o odporność dzieci? – lek. Anna Ratajczak, specjalista chorób dzieci

WIĘCEJ PORAD

BIEŻĄCE INFORMACJE

WIĘCEJ INFORMACJI

SZYBKI KONTAKT

Skorzystaj z szybkiego kontaktu w celu umówienia wizyty w Euromedis.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z praktycznymi poradami medycznymi, nowościami i usługami EuroMedis.

Wczytywanie...