PEDIATRZY PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ EUROMEDIS

PEDIATRZY POZ EuroMedis sprawują opiekę medyczną nad wszystkimi dziećmi w rodzinie. Na co dzień mogą sami stawiać diagnozę, w bardziej skomplikowanych przypadkach kierują najmłodszych pacjentów do lekarzy specjalistów.

Pediatrzy POZ EuroMedis nie tylko diagnozują i leczą różne schorzenia, ale również monitoruje rozwój dziecka i dbają o profilaktykę u małych pacjentów.

Nasi pediatrzy odznaczają się wszechstronną wiedzą z zakresu wielu dziedzin medycyny. Nie tylko leczą przeziębienia i choroby wieku dziecięcego, ale również wykonują badania diagnostyczne i kontrolne, dzięki którym może monitorować rozwój dziecka zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Potrafią rozpoznać zaburzenia rozwojowe u dziecka oraz mają kwalifikacje, by udzielać porad w zakresie opieki zdrowotnej nad dzieckiem. Pilnują również kalendarza szczepień i w porozumieniu z rodzicami decydują o tym, czy dziecko się do szczepienia kwalifikuje.

pediatra nfz szczecin

Na wizytę pacjent powinien przynieść:

  • dotychczasową dokumentację medyczną,
  • książeczkę zdrowia dziecka,
  • historię szczepień,
  • listę aktualnie przyjmowanych leków.

W naszym centrum  pediatrzy posiadają również specjalizacje z różnych innych obszarów medycyny, co pozwala na kompleksową opiekę nad małym pacjentem.

W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej EuroMedis przyjmują pediatrzy:

  • pediatra

    lek. Anna Ratajczak

pediatra

lek. Anna Ratajczak

specjalista chorób dzieci

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalista chorób dzieci (pediatra). Od 2006 pracowała pediatrii w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

W ramach Poradni Pediatrycznej stara się sprawować kompleksową opiekę nad dziećmi już od pierwszych dni życia. Prowadzi także własną stronę internetową (www.annaratajczak.pl), gdzie przybliża rodzicom tematy związane z dietą, szczepieniami oraz najczęstszymi problemami zdrowotnymi wieku dziecięcego.

Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem i koordynowaniem badań klinicznych. Posiada aktualne szkolenie z zakresu GCP. Uczestniczyła w licznych audytach wewnętrznych oraz inspekcji FDA.

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

Anna Ratajczak – ZnanyLekarz.pl

Grafik przyjęć:

PON WT ŚR CZW PT
Dr n. med. Anna Ratajczak 08:00 – 09:00 WD*

09:00 – 12:00 DZZ* bilanse i szczepienia

12:00 – 13:00 DZCH*

08:00 – 09:00 WD*

09:00 – 12:00 DZZ* bilanse i szczepienia

12:00 – 13:00 DZCH*

08:00 – 09:00 WD*

09:00 – 13:00 DZCH*

08:00 – 09:00 WD*

09:00 – 13:00 DZCH*

08:00 – 09:00 WD*

09:00 – 12:00 DZZ* bilanse i szczepienia

12:00 – 13:00 DZCH*

*WD – wizyty domowe, DZCH – dzieci chore, DZZ – dzieci zdrowe

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY
Wczytywanie...