PORADNIA DIABETOLOGICZNA

W naszej Poradni Diabetologicznej udzielana jest fachowa pomoc z zakresu gospodarki węglowodanowej w ustroju oraz związanymi z nią chorobami metabolicznymi.

Nasi lekarze diabetolodzy rozpoznają i leczą cukrzycę, stany przedcukrzycowe i związane z nimi choroby metaboliczne. Dodatkowo podejmują działania edukacyjne i profilaktyczne dotyczące tych schorzeń. Podczas konsultacji z naszym specjalistą pacjent dowie się szczegółowo, na czym polega leczenie cukrzycy oraz w jaki sposób można próbować zapobiec jej wystąpieniu.

Do poradni powinny zgłaszać się osoby w nagłych sytuacjach, związanych z wystąpieniem ciężkich zaburzeń gospodarki węglowodanowej w ustroju, czyli hipoglikemii lub hiperglikemii.

Nasza poradnia zajmuje się także leczeniem otyłości, będącej wynikiem przebytych chorób lub uwarunkowań genetycznych, i związanej z nią dolegliwości zdrowotnych

W poradni wykonywane są specjalistyczne badania, oraz diagnostyka leczenie nadciśnienia tętniczego, podwyższonych wartości cholesterolu ii trójglicerydów itp. W przypadku rozszerzonej diagnostyki, nasi diabetolodzy konsultują się z innymi specjalistami w placówce.

Na wizytę pacjent powinien przynieść:

  • obecnie posiadaną dokumentację medyczna,
  • listę przyjmowanych leków – to podstawa.

W ramach PORADNI DIABETOLOGICZNEJ przyjmują lekarze:

  • centrum medyczne szczecin

    dr n. med. Ewa Waliłko-Ostrowska

centrum medyczne szczecin

dr n. med. Ewa Waliłko-Ostrowska

specjalista diabetolog, specjalista gastroenterolog

Grafik przyjęć:

PON WT ŚR CZW PT
Dr n. med. Ewa Waliłko-Ostrowska 15:30 – 20:00

Podane godziny przyjęć są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE
WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY
Wczytywanie...