Zaproszenie na VII Szczecińską Konferencję Alzheimerowską

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

konferencja alzheimerowska

Centru Medyczne EuroMedis jest współorganizatorem VII Szczecińskiej Konferencji Alzheimerowskiej, która odbędzie się w Międzynarodowym Dniu Choroby Alzcheimera:

21.09.2019 roku. 

Tegoroczna edycja Konferencji odbędzie się w Auli Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej 71-79.

Jeśli chcieliby Państwo uczestniczyć w tegorocznej edycji Konferencji, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Zapisu można dokonać:

  • telefonicznie – +48 732 680 009
  • poprzez formularz na stronie internetowej
  • osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Cogito al. Powstańców Wlkp. 33a w Szczecinie

Udział w Konferencji jest bezpłatny a liczba miejsc ograniczona.

Wysłuchaj informacji o konferencji prof. nadzw. dr hab. n. med. Andrzeja Potemkowskiego

Konferencja interdyscyplinarna “Oblicza Otępienia” to przedsięwzięcie skierowane do seniorów, rodzin i opiekunów osób starszych oraz przedstawicieli środowisk medycznych i pracowników socjalnych związanych z opieką osób starszych. Jest wydarzeniem odbywającym się cyklicznie.

Podstawowym celem spotkania specjalistów w dziedzinie medycyny, psychologii i prawa z uczestnikami Konferencji jest zwrócenie uwagi na problem otępienia i jego wpływ na jakość życia osób starszych oraz ich bliskich. Będziemy starali się przybliżyć temat wczesnej diagnostyki dającej szanse na skuteczne leczenie. Poruszane będą tematy dotyczące codziennego życia opiekunów osób z otępieniem oraz ich trudnych wyborów. Zaprezentowane zostaną także możliwości udziału w programach naukowych dotyczących innowacyjnych metod leczenia i diagnostyki choroby Alzheimera. Spotkanie umożliwi ponadto dyskusję na temat różnych aspektów opieki nad osobami żyjącymi z otępieniem. Dyskutować będziemy nad jej jakością i dostępnością. Zastanowimy się gdzie powinna ona być realizowana – w domu chorego czy w profesjonalnym ośrodku.

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegóły konferencji oraz z archiwum poprzednich edycji

sierpień, 2019

PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH INFORMACJI
Wczytywanie...