Otwarcie Poradni Dietetycznej w EuroMedis

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla wszystkich osób z problemami związanymi z żywieniem, chorobami, które wymagają ustawienia poprawnego żywienia, m.in.: otyłość, cukrzyca, bulimia, celiakia, anemia, alergia pokarmowa, niedowaga, zespół jelita drażliwego i wieloma innymi problemami zdrowotnymi, uruchomiliśmy Poradnię Dietetyczną, w której o zdrowie Pacjentów troszczyć się będzie nasz nowy członek zespołu dr n. med. i n. zdr. Joanna Hołowko-Ziółek – dietetyk kliniczny.

 Joanna Hołowko-Ziółek jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2020 r. ukończyła studia doktoranckie na PUM w Szczecinie – Wydział Nauk o Zdrowiu, Zakład Biochemii i Żywienia Człowieka.
Na co dzień pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych, Reumatologii, Diabetologii, Geriatrii i Immunologii Klinicznej SPSK 1 w Policach, gdzie zajmuje się prowadzeniem m.in. edukacji żywieniowej pacjentów diabetologicznych, ciężarnych z rozpoznaną cukrzycą ciążową oraz chorych internistycznych. Jest wykładowcą na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie – Zakład Biochemii i Żywienia Człowieka
Pracowała m.in. w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie, Oddział w Policach, jako dietetyk i specjalista ds. prowadzenia edukacji żywieniowej pacjentów w Przychodni Medycyny Rodzinnej w Bezrzeczu oraz w Szpitalu Rehabilitacyjnym Św. Karola Boromeusza w Szczecinie.
Jest autorką licznych publikacji naukowych.
Ukończyła Akademię Leczenia Żywieniowego prowadzoną przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu (POLSPEN). Ponadto posiada ukończony kurs żywienia pozajelitowego i dojelitowego w warunkach domowych. Uczestniczyła w wielu kursach i konferencjach o tematyce żywieniowej.
Przejdź do PORADNI DIETETYCZNEJ

czerwiec, 2022

PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH INFORMACJI
Wczytywanie...