Nowy lekarz GINEKOLOG w Centrum Medycznym Euromedis

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Do grona specjalistów Poradni Ginekologicznej Euromedis dołączyła lek. Magdalena Michalska – specjalista ginekolog-położnik.

Pani Doktor jest Absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyła w 2011 r.

W latach 2012 -2015 pracowała w Klinice Medycyny Rozrodu i Ginekologii SPSK nr 1 w Policach. Następnie dołączyła do zespołu Kliniki Perinatologii Położnictwa i Ginekologii SPSK nr 1 w Policach, gdzie ukończyłam moje szkolenie. Tytuł specjalisty z dziedziny położnictwa i ginekologii uzyskała w 2020 r.

Trzykrotnie współpracowała z organizacją humanitarną Lekarze bez granic. Spędziła 6 miesięcy w Tanzanii i ponad rok w Iraku organizując pracę na oddziałach położniczo-ginekologicznych w miejscach z utrudnionym dostępem do opieki medycznej.

Od kilku lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa (PTGiP) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG).

W kręgu jej zawodowych zainteresowań są niepłodność, ultrasonografia ginekologiczna oraz operacje z dostępu laparoskopowego. Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach z zakresu ginekologii i położnictwa.

W jej opinii tylko nieustanne pogłębianie wiedzy pozwala pozostać na bieżąco z rozwojem medycyny, a tym samym adekwatne odpowiadać na potrzeby pacjentek.

Przyjmuje pacjentów w jęz. angielskim.

Przejdź do PORADNI GINEKOLOGICZNEJ

maj, 2022

PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH INFORMACJI
Wczytywanie...