EuroMedis na NCDC Business Race

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

akademia zdrowia

Uprawianie sportu to zawsze pozytywna dawka emocji, a także dbałość o kondycję fizyczną i sprawność.

NCDC Business Race to turniej sztafet, w którym biorą udział pracownicy firm. Odbył się on 8 czerwca i oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszego Centrum Medycznego EuroMedis, który był partnerem medycznym wydarzenia.

W tym roku wystawiliśmy aż trzy sztafety, jedną damską i dwie męskie. Już sama decyzja o udziale w turnieju spowodowała, że zaczęliśmy wspólnie trenować, a proces przygotowań do biegu i poszukiwanie nazw dla sztafet przyniosły dużo radości.

Ponadto, silnie wspierając aktywność  fizyczną oraz profilaktykę związaną z badaniami diagnostycznymi, naszą obecnością chcieliśmy pokazać, jak ważna jest ona w przypadku osób, które rozpoczynają przygodę ze sportem lub już go uprawiają.

Zostając partnerem biegu sztafet firmowych, postanowiliśmy przygotować coś specjalnego dla zwycięskich drużyn z kategorii:

▪️żeńska
▪️męska
▪️mieszana

Zwycięskie drużyny otrzymały od nas vouchery na Diagnostyczny PAKIET SPORT ACTIVE.

Vouchery umożliwiają szczegółowe przebadanie, po to, aby bez obaw o swoje zdrowie móc dalej pracować nad swoją formą i cieszyć się z ustanawiania kolejnych rekordów.

akademia zdrowia
akademia zdrowia
akademia zdrowia
akademia zdrowia

czerwiec, 2019

PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH INFORMACJI
Wczytywanie...