PERSONEL MEDYCZNY I POZA MEDYCZNY EUROMEDIS

  • lek. Michał Gębka

  • centrum medyczne szczecin

    lek. Kinga Kubiak

  • Andrzej Potemkowski

    prof. dr hab. n. med. Prof. US Andrzej Potemkowski

  • neurolog szczecin

    dr n. med. Marcin Ratajczak

  • neurolog szczecin

    lek. Marcin Siedlecki

  • neurolog

    dr n. med. Aneta Wódecka

  • lek. Adam Łopuszko

  • lek. Dorota Zaleska

  • lek. Joanna Ludwisiak-Pociask

  • psychitra

    lek. Anna Piwowarczyk-Flis

  • pediatra

    dr n. med. Anna Ratajczak

  • onkolog dziecięcy szczecin

    lek. Sebastian Woźniak

  • centrum medyczne szczecin

    dr n. med. Aleksandra Zalewska-Szymanowicz

  • neurolog dziecięcy

    dr n. med Arkadiusz Bieleninik

  • neurolog dziecięcy szczecin

    lek. Magdalena Miedzińska

lek. Michał Gębka

radiolog

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie z wyróżnieniem za bardzo dobre wyniki w nauce.

Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego (PLTR).

Od 2019 pracownik w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej SPSK1 w Szczecinie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

Swoją wiedzę i umiejętności poszerza podczas prowadzenia prac badawczych w ramach Studium Doktoranckiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach z zakresu radiologii.”

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

centrum medyczne szczecin

lek. Kinga Kubiak

radiolog

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

Andrzej Potemkowski

prof. dr hab. n. med. Prof. US Andrzej Potemkowski

specjalista neurolog

W latach 1978- 1999 adiunkt  Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 1987 r. prowadzi Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Neurologiczną. Od 2008 roku Profesor Uniwersytetu Szczecińskiego, Kierownik Zakładu Psychologii Klinicznej i Psychoprofilaktyki.

Uczestnik europejskich i światowych zjazdów naukowych. Wykładowca licznych krajowych zjazdów i konferencji naukowych.  Jest autorem ponad 50 artykułów w czasopismach recenzowanych krajowych i zagranicznych oraz ponad 70 streszczeń i doniesień zjazdowych (w tym 14 w czasopismach z tzw. listy filadelfijskiej).

Redaktor książki pt. Psychologiczne aspekty stwardnienia rozsianego, która ukazała się w 2010 roku nakładem wydawnictwa Termedia. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych krajowych i zagranicznych

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

neurolog szczecin

dr n. med. Marcin Ratajczak

specjalista neurolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, wcześniej związany zawodowo z Oddziałem Neurologii Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie oraz Kliniki Neurologii PUM. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychogeriatrycznego. Współautor cyklu ćwiczeń usprawniających pamięć i inne procesy poznawcze oraz kilku poradników związanych z tematyką chorób otępiennych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i koordynowaniu badań klinicznych. Aktualnie dyrektor działu badań klinicznych Centrum Medycznego EuroMedis.

Posiada certyfikat Wielkopolskiej Szkoły Diagnostyki Obrazowej umożliwiający wykonywanie USG tętnic domózgowych, zewnątrzczaszkowych, przezczaszkowej ultrasonografii doplerowskiej i dupleksowej. Prywatnie tata Tymka i Mateusza.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

Marcin Ratajczak – ZnanyLekarz.pl

neurolog szczecin

lek. Marcin Siedlecki

neurolog

Dyplom lekarza otrzymał w 2001 na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Swoją drogę rozpoczął jako lekarz rodzinny w przychodni w Łobzie, a następnie rozpoczął specjalizację neurologii na szpitalnym oddziale w Gryficach. W tym czasie rozwijał też swoje zainteresowania w dziedzinie psychoanalizy – w 2004 roku ukończył kurs, dzięki któremu został psychoterapeutą psychoanalitycznym.

Samodzielną praktykę lekarską rozpoczął w 2005 roku, a w następnym roku zdobył uprawnienia do badań EMG (elektromiografia).

Doświadczenie zdobywał później na kolejnym szpitalnym oddziale neurologii, tym razem w Szczecinie, w szpitalu MSWiA, gdzie pracę rozpoczął w 2010 roku. Ponadto od początku swojej lekarskiej działalności, uczestniczył w wielu konferencjach naukowych w kraju i zagranicą.

W życiu prywatnym jest zapalonym biegaczem, półmaratończykiem, a także odtwórcą średniowiecznej historii rycerzy. Z lektur najchętniej sięga po fantastykę.

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

Marcin Siedlecki – ZnanyLekarz.pl

neurolog

dr n. med. Aneta Wódecka

neurolog

lek. Adam Łopuszko

specjalista psychiatra

Ukończył Wydział Lekarski Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w 2014 roku.

Tytuł specjalisty uzyskał w 2021r., po ukończonym  szkoleniu specjalizacyjnym w Katedrze i Klinice Psychiatrii PUM w Szczecinie. Doświadczenie zdobywał na oddziale klinicznym całodobowym oraz w poradni przyklinicznej.

Od 2018 r. pracuje w lecznictwie ambulatoryjnym, gdzie na co dzień współpracuje z innymi specjalistami, psychologami oraz psychoterapeutami.

Od 2021 r. uczestniczy w badaniach klinicznych, gdzie sprawuje psychiatryczną opiekę nad pacjentami leczonymi z powodu choroby Alzheimera, czy schizofrenii.

Posiada uprawnienia do:
– wypisywania recept na leki (w tym refundowane)
– wystawiania zwolnień ZUS ZLA,
– wystawiania zaświadczeń lekarskich
Ukończone studia podyplomowe i kursy:
– w trakcie studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Bólu na Uniwersytecie Jagielońskim
– ukończył kurs zastosowania Technik Terapii Poznawczo-Behawioralnych
– jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Uczestniczy w wielu konferencjach psychiatrycznych, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

W pracy z pacjentem przykłada dużą wagę do diagnostyki, stara się holistycznie podchodzić do problemów oraz wdrażać komplementarne leczenie.

Prywatnie mąż i ojciec, w wolnym czasie pasjonat gór i pieszych wędrówek.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

Adam Łopuszko – ZnanyLekarz.pl

lek. Dorota Zaleska

psychiatra

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej (2010 rok).

Specjalizację w dziedzinie psychiatrii odbyła w Klinice Psychiatrii PUM w Szczecinie, gdzie zdobyła doświadczenie w pracy z pacjentami na Oddziałach Całodobowych i Oddziałach Dziennych, w Zespole Leczenia Środowiskowego oraz w Poradni Przyklinicznej. Tytuł specjalisty psychiatry uzyskała w 2021 roku.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W wolnym czasie jeździ z rodziną na wycieczki rowerowe oraz zajmuje się ogródkiem.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

lek. Joanna Ludwisiak-Pociask

specjalista psychiatra, psychoterapeuta

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego który ukończyła w 2008 roku. Specjalizację z psychiatrii dorosłych odbyła w Klinice Psychiatrii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 5 im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Egzamin specjalizacyjny zdała w 2017 roku.
W tym samym czasie podjęła studia podyplomowe na kierunku Psychoterapia na Uniwersytecie Jagiellońskim które ukończyła.

Pracowała zarówno na oddziałach całodobowych jak i w Przychodniach Zdrowia Psychicznego -wieloletni staż pracy w różnych jednostkach pomocy pacjentom. Lekarz empatyczny, z indywidualnym podejściem do każdego.

Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prywatnie pasjonują ją podróże po świecie.

Przyjmuje też pacjentów w języku angielskim, hiszpańskim i francuskim.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

Joanna Ludwisiak-Pociask – ZnanyLekarz.pl

psychitra

lek. Anna Piwowarczyk-Flis

psychiatra

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (2013). Szkolenie specjalizacyjne odbywa w Klinice Psychiatrii PUM w Szczecinie, gdzie pracuje na oddziałach całodobowych, dziennych oraz w Poradni Przyklinicznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale zdobywa wiedzę i doświadczenie biorąc udział w szkoleniach, kursach i konferencjach zarówno polskich jak i zagranicznych.

W czasie wolnym uwielbia podróżować i jeździć na nartach.

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

pediatra

dr n. med. Anna Ratajczak

specjalista chorób dzieci

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalista chorób dzieci (pediatra). Od 2006 pracowała pediatrii w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

W ramach Poradni Pediatrycznej stara się sprawować kompleksową opiekę nad dziećmi już od pierwszych dni życia. Prowadzi także własną stronę internetową (www.annaratajczak.pl), gdzie przybliża rodzicom tematy związane z dietą, szczepieniami oraz najczęstszymi problemami zdrowotnymi wieku dziecięcego.

Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem i koordynowaniem badań klinicznych. Posiada aktualne szkolenie z zakresu GCP. Uczestniczyła w licznych audytach wewnętrznych oraz inspekcji FDA.

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

Anna Ratajczak – ZnanyLekarz.pl

onkolog dziecięcy szczecin

lek. Sebastian Woźniak

specjalista chorób dzieci, hematoonkolog dziecięcy

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalista chorób dzieci (pediatra) oraz onkolog i hematolog dziecięcy.

Od 2000 pracował w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej a od 2017 w Klinice Pediatrii i Onkologii Dziecięcej. W latach 2005/2006 odbył praktykę na Oddziale Pediatrycznym St Mary’s Hospital w Newport IOW w Wielkiej Brytanii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

W ramach Poradni Hematologicznej i Onkologicznej sprawuje kompleksową opiekę nad dziećmi z problemami onkologicznymi oraz hematologicznymi już od pierwszych dni życia. Prowadzi także zajęcia edukacyjne z różnymi grupami społecznymi, nie tylko z zakresu pediatrii.

Uczestniczy na bieżąco w konferencjach i zjazdach naukowych zdobywając i uaktualniając swoją wiedzę.

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

Sebastian Woźniak – ZnanyLekarz.pl

centrum medyczne szczecin

dr n. med. Aleksandra Zalewska-Szymanowicz

specjalista chorób dzieci, gastrolog dziecięcy

Ukończyła Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (aktualnie Pomorski Uniwersytet Medyczny) w 2006 roku.

Od 2007 roku pracuje w Klinice Pediatrii, Hematoonkologii i Gastroenterologii Dziecięcej SPSK nr 1 w Szczecinie. Egzamin specjalizacyjny z pediatrii zdała w 2013 roku. Od 2014 roku jest w trakcie szkolenia w zakresie gastroenterologii dziecięcej. W 2013 roku na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej pt. “Zmienność obrazu klinicznego choroby trzewnej u dzieci z województwa zachodniopomorskiego w latach 1990-2010” uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny.

W trakcie swojej pracy zajmuje się m.in. chorobami przewodu pokarmowego, żywieniem dzieci zdrowych i chorych, zaburzeniami karmienia i odżywiania. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci.

Swoją wiedzę pogłębia śledząc na bieżąco literaturę naukową oraz uczestnicząc w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach oraz warsztatach pediatrycznych i gastroenterologicznych.

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

Aleksandra Zalewska-Szymanowicz – ZnanyLekarz.pl

neurolog dziecięcy

dr n. med Arkadiusz Bieleninik

neurolog dziecięcy, specjalista chorób dzieci

Ukończył Pomorską Akademię Medyczną w 1995 roku. Uzyskał tytułu specjalisty pediatry i podjął pracę jako w Klinice Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii, Chorób Metabolicznych, Kardiologii Dziecięcej Wieku Rozwojowego.

Od 2007 jest zatrudniony w Oddziale Pediatryczno-Noworodkowym. Od 2008 odbywał staże z neurologii dziecięcej w Klinice Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej oraz Klinice Neurologii Wieku Rozwojowego w Poznaniu.

Odbył liczne kursy i szkolenia organizowane przez CMKP oraz kurs USG pediatryczny podstawowy w Poznaniu.

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

Arkadiusz Adam Bieleninik – ZnanyLekarz.pl

neurolog dziecięcy szczecin

lek. Magdalena Miedzińska

specjalista neurolog, specjalista chorób dzieci

Ukończyła Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2006 roku. Początkowo pracowała w Oddziale Dziecięcym Obserwacyjno – Zakaźnym Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie.

Tytuł specjalisty w zakresie pediatrii uzyskała w 2014 roku. Następnie zawodowo związana z Oddziałem Klinicznym Neurologii Dzieci i Młodzieży Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Egzamin specjalizacyjny w dziedzinie neurologii dziecięcej zdała w 2019. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej.

Swoją wiedzę poszerza na bieżąco uczestnicząc w licznych sympozjach naukowych, szkoleniach, kursach oraz śledząc literaturę naukową.

W wolnych chwilach wraz z rodziną wędruje po górach, czyta kryminały.

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

Magdalena Miedzińska – ZnanyLekarz.pl

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY
Wczytywanie...