PEDIATRZY PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ EUROMEDIS

PEDIATRZY POZ EuroMedis sprawują opiekę medyczną nad wszystkimi dziećmi w rodzinie. Na co dzień mogą sami stawiać diagnozę, w bardziej skomplikowanych przypadkach kierują najmłodszych pacjentów do lekarzy specjalistów.

Pediatrzy POZ EuroMedis nie tylko diagnozują i leczą różne schorzenia, ale również monitoruje rozwój dziecka i dbają o profilaktykę u małych pacjentów.

Nasi pediatrzy odznaczają się wszechstronną wiedzą z zakresu wielu dziedzin medycyny. Nie tylko leczą przeziębienia i choroby wieku dziecięcego, ale również wykonują badania diagnostyczne i kontrolne, dzięki którym może monitorować rozwój dziecka zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Potrafią rozpoznać zaburzenia rozwojowe u dziecka oraz mają kwalifikacje, by udzielać porad w zakresie opieki zdrowotnej nad dzieckiem. Pilnują również kalendarza szczepień i w porozumieniu z rodzicami decydują o tym, czy dziecko się do szczepienia kwalifikuje.

pediatra nfz szczecin

Na wizytę pacjent powinien przynieść:

  • dotychczasową dokumentację medyczną,
  • książeczkę zdrowia dziecka,
  • historię szczepień,
  • listę aktualnie przyjmowanych leków.

W naszym centrum  pediatrzy posiadają również specjalizacje z różnych innych obszarów medycyny, co pozwala na kompleksową opiekę nad małym pacjentem.

W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej EuroMedis przyjmują pediatrzy:

  • pediatra

    dr n. med. Anna Ratajczak

pediatra

dr n. med. Anna Ratajczak

specjalista chorób dzieci

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalista chorób dzieci (pediatra). Od 2006 pracowała pediatrii w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

W ramach Poradni Pediatrycznej stara się sprawować kompleksową opiekę nad dziećmi już od pierwszych dni życia. Prowadzi także własną stronę internetową (www.annaratajczak.pl), gdzie przybliża rodzicom tematy związane z dietą, szczepieniami oraz najczęstszymi problemami zdrowotnymi wieku dziecięcego.

Dodatkowo zajmuje się prowadzeniem i koordynowaniem badań klinicznych. Posiada aktualne szkolenie z zakresu GCP. Uczestniczyła w licznych audytach wewnętrznych oraz inspekcji FDA.

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

 

Anna Ratajczak – ZnanyLekarz.pl

Grafik przyjęć:

PON WT ŚR CZW PT
Dr n. med. Anna Ratajczak 08:00 – 09:00 WD*

09:00 – 12:00 DZZ* bilanse i szczepienia

12:00 – 13:00 DZCH*

08:00 – 09:00 WD*

09:00 – 12:00 DZZ* bilanse i szczepienia

12:00 – 13:00 DZCH*

08:00 – 09:00 WD*

09:00 – 13:00 DZCH*

08:00 – 09:00 WD*

09:00 – 13:00 DZCH*

08:00 – 09:00 WD*

09:00 – 12:00 DZZ* bilanse i szczepienia

12:00 – 13:00 DZCH*

*WD – wizyty domowe, DZCH – dzieci chore, DZZ – dzieci zdrowe

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY
Wczytywanie...