PORADNIA KARDIOLOGICZNA

W Poradni Kardiologicznej przeprowadzamy konsultacje związane z układem sercowo-naczyniowym (serca, aorty i mniejszych naczyń krwionośnych), w przypadku m.in. nadciśnienia, bólu w klatce, kołatanie serca czy złego wyniku EKG.

Praca naszych doświadczonych kardiologów jest wspierana przez innowacyjny sprzęt brytyjskiej firmy BTL

Poradnia oferuje konsultacje lekarskie oraz specjalistyczną diagnostykę, w ramach której wykonywane są również specjalistyczne badania m.in.: badania laboratoryjne, ECHO serca (USG serca), Holter EKG/RR, ocenę ryzyka nagłej śmierci sercowej, próbę wysiłkową.

Podczas wizyty lekarz przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Zostają omówione dolegliwości lub inne przyczyny, z których pacjent zjawił się na wizytę. Podczas każdej wizyty wykonywane jest EKG spoczynkowe. Lekarz podczas wizyty może wykonać USG  serca. Jest to badanie bezbolesne i nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. W razie potrzeby lekarz wystawia potrzebne recepty i skierowania.

Na wizytę pacjent powinien przynieść:

  • posiadaną dokumentację medyczną.

W ramach PORADNI KARDIOLOGICZNEJ przyjmują lekarze:

  • centrum medyczne szczecin

    dr n. med. Małgorzata Czechowska

centrum medyczne szczecin

dr n. med. Małgorzata Czechowska

specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2005 roku.

Posiada specjalizacja w dziedzinie kardiologii od 2014 roku oraz specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych od 2008 r.

Doświadczenie nabywała jako lekarz stażysta 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie w latach 2000-2002. Pełniła funkcję konsultanta Kliniki Położnictwa i Ginekologii SPSK2 w latach 2009-2020. Pracowała w  Klinice Kardiologii SPSK2 w Szczecinie w latach 2002-2020 oraz pełniła funkcję jako koordynator Sali Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Oddziału Chorób Wewnętrznych i Nadciśnienia Tętniczego IV SPWSZ – Szczecin Zdunowo.

Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Asocjacji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Jest uczestnikiem licznych konferencji naukowych i kursów szkoleniowych oraz badań klinicznych.

Interesuje się kardiologią nieinwazyjną (echokardiografia, diagnostyka i leczenie niewydolności serca, wady serca  i kwalifikacja do operacji wad serca, choroby serca u kobiet ciężarnych, diagnostyka i leczenie choroby wieńcowej oraz zaburzeń rytmu serca, tomografia komputerowa tętnic wieńcowych) a także kardiologią inwazyjna (kwalifikacja do koronarografii, implantacji stymulatora i ablacji zaburzeń rytmu serca).

 

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

Grafik przyjęć:

PON WT ŚR CZW PT
dr n.med. Małgorzata Czechowska 15:00 – 20:00

Podane godziny przyjęć są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE
WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY
Wczytywanie...