PORADNIA INTERNISTYCZNA

Nasza PORADNIA ITERNISTYCZNA przyjmuje pacjentów w sytuacjach wystąpienia infekcji, zakażeń, bólów głowy lub brzucha, a także innych niespecyficznych objawów.

Do PORADNI pacjenci powinni zgłaszać się także, w przypadku nowych objawów czy też nowych dolegliwości. Warto wówczas skonsultować się z internistą, który po pierwsze pomoże rozwiać wątpliwości, a w razie konieczności skieruje na badania lub inne konsultacje specjalistyczne.

Zaleca się minimum raz w roku odbyć profilaktyczną wizytę u lekarza internisty, aby ocenić swój stan zdrowia, wykryć we wczesnym etapie ewentualne schodzenia i wdrożyć odpowiednie działania zapobiegawcze lub leczenie.

Lekarze interniści na miejscu w naszym Centrum Medycznym mogą zlecić pacjentowi wykonanie szeregu badań lub skierować na konsultację do lekarza specjalisty.

W ramach PORADNI INTERNISTYCZNEJ przyjmują lekarze:

  • lek. Dariusz Starzyński

lek. Dariusz Starzyński

internista

2012 roku ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny.

Od początku kariery zawodowej związany z Kliniką Endokrynologii, Chorób Metabolicznych i Chorób Wewnętrznych PUM, gdzie poszerza swoją wiedzę i umiejętności zawodowe jak również pełni rolę nauczyciela akademickiego. W 2018 roku kończy szkolenie specjalizacyjne z chorób wewnętrznych oraz rozpoczyna naukę w Studium Doktoranckim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Miłośnik dobrej kuchni, w wolnym czasie poszukuje nowych przepisów i inspiracji kulinarnych.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

Grafik przyjęć:

PON WT ŚR CZW PT
Lek. Dariusz Starzyński 16:30 – 18:00

Podane godziny przyjęć są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

ZAREJESTRUJ WIZYTĘ
WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY
Wczytywanie...