PIELĘGNIARKI

 • diagnostyka szczecin

  mgr Jolanta Rudzińska

 • badania diagnostyczne szczecin

  mgr Anna Kozińska

 • diagnostyka szczecin

  Izabela Zamilska

 • mgr Kinga Bakalarczyk

diagnostyka szczecin

mgr Jolanta Rudzińska

pielęgniarka

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo I i II stopnia oraz Policealnej Szkoły Medycznej- kierunek Technik Elektroradiolog.

Ukończyła kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa rodzinnego, kurs specjalistyczny RKO, kurs szczepień oraz leczenia ran.

Od 2015 r jest członkiem zespołu Badań Klinicznych, pełniąc rolę pielęgniarki w badaniach II-IV fazy, m.in. w chorobie Alzheimera, stwardnieniu rozsianym, padaczce u dorosłych. Posiada certyfikat GCP oraz szkolenie IATA.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami, dlatego też w naszym Centrum Medycznym zajmuje się szczepieniami ochronnymi dla dzieci.

badania diagnostyczne szczecin

mgr Anna Kozińska

pielęgniarka koordynująca, specjalista start-up

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo I i II stopnia.

Od 2014 r jest członkiem zespołu Badań Klinicznych, pełniąc rolę pielęgniarki koordynującej w badaniach I-IV fazy, m.in. w chorobie Alzheimera, Stwardnieniu Rozsianym, Padaczce, Migrenie .

Ukończyła kurs EKG, RKO, Szczepień Ochronnych, Ordynowania leków i wypisywania recept , oraz badania fizykalnego. W 2018 r ukończyła kurs z zakresu zaawansowanej pierwszej pomocy uzyskując europejski certyfikat ALS.

Posiada aktualne szkolenie GCP oraz IATA.

diagnostyka szczecin

Izabela Zamilska

pielęgniarka

Absolwentka Studium Medycznego w Szczecinie oraz studiów I stopnia na kierunku Pielęgniarstwo na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Pracuje także w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej, gdzie zdobyła doświadczenie w pracy z dziećmi.

Od 2009 r. jest członkiem zespołu badań klinicznych, pełniąc rolę pielęgniarki w badaniach II i III fazy, m.in. w chorobie Alzheimera, stwardnieniu rozsianym, padaczce u dorosłych i dzieci, stopie cukrzycowej.

Posiada certyfikat GCP oraz szkolenie IATA.

mgr Kinga Bakalarczyk

pielęgniarka

PRACOWNICY DZIAŁU DIAGNOSTYCZNO-ZBIEGOWEGO

 • diagnostyka szczecin

  mgr inż. Natalia Laskowska

 • mgr Paulina Ceglarz

diagnostyka szczecin

mgr inż. Natalia Laskowska

ratownik medyczny, pracownik działu diagnostyczno-zabiegowego

Pracownik laboratoryjny. Absolwentka Ratownictwa Medycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym oraz Biotechnologii na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.

Od 2015 r jest członkiem zespołu Badań Klinicznych, w badaniach II-IV fazy, m.in. w chorobie Alzheimera oraz stwardnieniu rozsianym.

Posiada certyfikat GCP oraz szkolenie IATA.

mgr Paulina Ceglarz

technik farmacji, pracownik działu diagnostyczno-zabiegowego

POŁOŻNE

 • dr n. o zdr. Marta Stanisz

dr n. o zdr. Marta Stanisz

położna

Absolwentka studiów I i II stopnia kierunku położnictwo oraz Studium Doktoranckiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W 2019 roku obroniła pracę doktorską uzyskując stopień naukowy doktora nauk o zdrowiu.

Dotychczas zawodowo związana z SPSK2 i PUM w Szczecinie. Od ponad 7 lat sprawuje opiekę nad noworodkami i kobietami w każdym okresie ich życia, propagując rodzicielstwo bliskości.

Specjalistka pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, instruktorka masażu Shantala dla niemowląt. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w tym: ROK noworodka, leczenie ran, pielęgniarstwo operacyjne dla położnych.

Prywatnie spełniona mama.

TECHNICY ELEKTRORADIOLOGII

 • badanie EEG

  Teresa Ziółkowska

 • badanie EEG szczecin

  mgr Monika Chmielarz

badanie EEG

Teresa Ziółkowska

technik elektroradiologii

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE
badanie EEG szczecin

mgr Monika Chmielarz

technik elektroradiologii

Absolwentka Zachodniopomorskiego Centrum Ksztalcenia Zawodowego i Ustawicznego w Szczecinie, na którym uzyskałam dyplom technik Elekrtoradiolog oraz Uniwersytetu Szczecińskiego, na którym uzyskałam magistra na Wydziale Matematyczno-Fizycznym o specjalności Fizyka Medyczna.

W 2010 roku odbyła staż w Zachodniopomorskim Cetrum Onkologii (ZCO) w Szczecinie jako technik radioterapii. Następnie przez trzy lata pracowała w SPS ZOZ Zdroje w Szczecinie na stanowisku technik EEG na oddziale Neurologii Wieku Rozwojowego i Pediatrii. W 2019 roku odbyłam praktykę w 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie w Pracowni Medycyny Nuklearnej jako technik elektroradiolog .

Posiada aktualny dyplom ukończenia kursu Ochrona Rardiologiczna Pacjenta. Swoją wiedzę poszerza na bieżąco uczestnicząc w szkoleniach, kursach,śledząc literaturę i nowinki technologii z dziedziny Elektroradiologii (EKG , EEG, TK , MR) oraz Fizyki Medycznej.

 
ZAREJESTRUJ WIZYTĘ ONLINE

Wczytywanie...