Otwarcie Poradni Dietetycznej w EuroMedis

Dla wszystkich osób z problemami związanymi z żywieniem, chorobami, które wymagają ustawienia poprawnego żywienia, m.in.: otyłość, cukrzyca, bulimia, celiakia, anemia, alergia pokarmowa, niedowaga, zespół jelita drażliwego i wieloma innymi problemami zdrowotnymi, uruchomiliśmy Poradnię Dietetyczną, w której o zdrowie Pacjentów troszczyć się będzie nasz nowy członek zespołu dr n. med. i n. zdr. Joanna Hołowko-Ziółek – dietetyk kliniczny.

 Joanna Hołowko-Ziółek jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2020 r. ukończyła studia doktoranckie na PUM w Szczecinie – Wydział Nauk o Zdrowiu, Zakład Biochemii i Żywienia Człowieka.
Na co dzień pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych, Reumatologii, Diabetologii, Geriatrii i Immunologii Klinicznej SPSK 1 w Policach, gdzie zajmuje się prowadzeniem m.in. edukacji żywieniowej pacjentów diabetologicznych, ciężarnych z rozpoznaną cukrzycą ciążową oraz chorych internistycznych. Jest wykładowcą na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie – Zakład Biochemii i Żywienia Człowieka
Pracowała m.in. w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie, Oddział w Policach, jako dietetyk i specjalista ds. prowadzenia edukacji żywieniowej pacjentów w Przychodni Medycyny Rodzinnej w Bezrzeczu oraz w Szpitalu Rehabilitacyjnym Św. Karola Boromeusza w Szczecinie.
Jest autorką licznych publikacji naukowych.
Ukończyła Akademię Leczenia Żywieniowego prowadzoną przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu (POLSPEN). Ponadto posiada ukończony kurs żywienia pozajelitowego i dojelitowego w warunkach domowych. Uczestniczyła w wielu kursach i konferencjach o tematyce żywieniowej.
Przejdź do PORADNI DIETETYCZNEJ

czerwiec, 2022

PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH INFORMACJI
Wczytywanie...