EuroMedis propaguje profilaktykę związaną z chorbami serca i układu krążenia

Centrum Medyczne Euromedis wspiera BIEG DLA SERCA. Ideą biegu jest zwrócenie uwagi na to, jak ważną sprawą jest profilaktyka układu krążenia i badanie serca, które odpowiada za sprawność nie tylko aktywnego człowieka. Podczas tych ważnych badań, nie tylko dla ludzi aktywnych rozpoczynających swoją przygodę ze sportem, można wykryć różne nieprawidłowości w organizmie. Brak tej wiedzy, w przypadku chorób lub wad serca albo problemów z wydolnością, czy krążeniem, może prowadzić do zawałów a nawet utraty życia.

Jednym z pomysłodawców biegu jest Jakub Nakielski, sportowiec, biegacz, instruktor narciarstwa, Prezes Fundacji KARPACZ SPORT.

Pomysł biegu u p. Jakuba zrodził się w wyniku osobistych przeżyć związanymi z problemami, jak dotąd myślał, nienagannego stanu zdrowia. Świadomość zagrożeń jakie czyhają ze strony funkcjonowania organizmu, nawet u osób bardzo dbających o kondycję i styl życia jest bardzo istotnym czynnikiem zapobiegającym niespodziewanym, zagrażającym życiu sytuacjom.

Poprzez silne zaangażowanie w ideę BIEGU DLA SERCA Fundacja SLOW CITY wraz z grupą KARPACZ SPORT podjęła działania, aby pomysł propagowania profilaktyki chorób serca i układu krążenia wprowadzić w życie i jednocześnie pokazać biegaczom te mniej znane, piękne ścieżki w Karkonoszach, zachęcając do jak najczęstszych odwiedzin tych okolic.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Biegu!

29.03-30.03.3019 już w Karpaczu!

Wejdź na stronę BIEGU DLA SERCA!

luty, 2019

PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH INFORMACJI
Wczytywanie...