Położna w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej na NFZ

Drodzy Pacjenci!

Do zespołu specjalistów POZ EuroMedis dołączyła Pani Agata Zakrzewska – położna, która będzie sprawowała opiekę w ramach NFZ nad kobietami w ciąży, w czasie porodu i nad noworodkiem do 2 miesiąca życia.

Pani Agata jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie na kierunku Położnictwo – studia I stopnia, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie na kierunku pedagogika – studia II stopnia oraz Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie – studia podyplomowe w zakresie edukacji okołoporodowej.

Ukończyła kurs specjalistyczny szczepień ochronnych noworodka. Jest w trakcie kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego, kursu dokształcającego pobierania rozmazów cytologicznych w skryningu raka szyjki macicy, kursów specjalistycznych RKO i RKO noworodka.

Posługuje się biegle językiem migowym. Napisała wiele artykułów do czasopism medycznych o poradnictwie położniczym dla głuchoniemych kobiet.
Posiada kilkuletnie doświadczenie jako położna środowiskowa w Holandii, gdzie uczestniczyła w cudzie narodzin i roztaczała opiekę poporodową nad mamą i dzieckiem. Spełnia swoje marzenia o byciu położną środowiskową i rozwija swoją pasję do zawodu.

WEJDŹ NA BLOG POŁOŻNEJ
Deklaracja wyboru POZ oraz położnej POZ

sierpień, 2020

PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH INFORMACJI
Wczytywanie...