Nowy lekarz GINEKOLOG w Centrum Medycznym Euromedis

Do grona specjalistów Poradni Ginekologicznej Euromedis dołączyła lek. Magdalena Michalska – specjalista ginekolog-położnik.

Pani Doktor jest Absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyła w 2011 r.

W latach 2012 -2015 pracowała w Klinice Medycyny Rozrodu i Ginekologii SPSK nr 1 w Policach. Następnie dołączyła do zespołu Kliniki Perinatologii Położnictwa i Ginekologii SPSK nr 1 w Policach, gdzie ukończyłam moje szkolenie. Tytuł specjalisty z dziedziny położnictwa i ginekologii uzyskała w 2020 r.

Trzykrotnie współpracowała z organizacją humanitarną Lekarze bez granic. Spędziła 6 miesięcy w Tanzanii i ponad rok w Iraku organizując pracę na oddziałach położniczo-ginekologicznych w miejscach z utrudnionym dostępem do opieki medycznej.

Od kilku lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa (PTGiP) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG).

W kręgu jej zawodowych zainteresowań są niepłodność, ultrasonografia ginekologiczna oraz operacje z dostępu laparoskopowego. Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach z zakresu ginekologii i położnictwa.

W jej opinii tylko nieustanne pogłębianie wiedzy pozwala pozostać na bieżąco z rozwojem medycyny, a tym samym adekwatne odpowiadać na potrzeby pacjentek.

Przyjmuje pacjentów w jęz. angielskim.

Przejdź do PORADNI GINEKOLOGICZNEJ

maj, 2022

PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH INFORMACJI
Wczytywanie...