EuroMedis głównym partnerem Targów DZIECKO MAMA TATA 2018 w Szczecinie

akademia zdrowia

Centrum Medyczne Euromedis wzięło udział w daniach 22-23.09.2018 roku w Targach DZIECKO MAMA TATA w Szczecinie na terenie NETTO ARENA. To największa tego typu impreza w województwie zachodniopomorskim skierowana do rodzin z dziećmi.

Na targach pojawiło się bardzo dużo ciekawych wystawców, którzy prezentowali swoje oferty i zachęcali do zapoznania się z ich produktami i usługami. Był pokaz mody, ścianka wspinaczkowa, lekcje muzyczne, wartościowe wypowiedzi specjalistów na scenie…

Centrum Medyczne EuroMedis przedstawiło najszerszą ofertę związaną z opieką medyczną skierowaną do całej rodziny.

Wśród naszych specjalistów największą sympatią cieszył się Dr EMiś, którego nie odstępowali najmłodsi, odwiedzający z rodzicami targi. Postać Dr EMisia stała się także obiektem prac plastycznych, wykonywanych przez dzieci, które zostały wystawione w naszej placówce w kąciku dla MAŁEGO PACJENTA. Oprócz pełnej oferty usług medycznych dla dorosłych oraz możliwości rozmowy z specjalistami EuroMedis, przygotowaliśmy ciekawe zajęcia dla dzieci, gdzie m. in. nasze wykwalifikowane pielęgniarki pokazywały jak należy “podłączyć kroplówkę lalce, czy zabandażować jej ranę”.

Zobacz więcej w relacji filmowej z Targów.
akademia zdrowia
akademia zdrowia
pediatrzy szczecin
akademia zdrowia

wrzesień, 2018

PRZEJDŹ DO POZOSTAŁYCH INFORMACJI
Wczytywanie...