O nas

Centrum Medyczne EuroMedis Sp. z o.o. powstało w roku 2009r.  łącząc w ramach jednej placówki diagnostykę oraz leczenie chorób z zakresu neurologii i psychiatrii. Podczas wieloletniej pracy z pacjentami cierpiącymi na schorzenia neurologiczne dostrzegaliśmy potrzebę stworzenia im wszechstronnej opieki, nie tylko neurologicznej, ale także psychologicznej i psychiatrycznej. Dlatego też, aby zapewnić naszym pacjentom i ich rodzinom jak najlepszą pomoc i opiekę, stworzyliśmy zespół wszechstronnych, współpracujących ze sobą specjalistów nie tylko w dziedzinie neurologii, psychiatrii i psychologii, lecz także chorób wewnętrznych, okulistyki, kardiologii, dermatologii czy pediatrii. Stale poszerzamy grono współpracujących z nami specjalistów. Zapewniamy diagnostykę obrazową, laboratoryjną i elektrofizjologiczną oraz pełen zakres wsparcia psychologicznego. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostaje także dietetyk oraz fizjoterapeuta.

Nasza działalność obejmuje diagnostykę, leczenie oraz rehabilitację. Prowadzimy także badania kliniczne głównie z zakresu neurologii. Stale poszerzamy naszą działalność by zapewnić Państwu opiekę medyczną na europejskim poziomie.

Nasz zespół
Wyświetl lekarzy z poradnii:
Agnieszka Dubaj
foto

Starszy koordynator Badań Klinicznych

Absolwentka Szkoły Biznesu. Od 2009 r. w zespole działu badań klinicznych. Pracowała jako koordynator. Brała aktywny udział w spotkaniach badaczy. Aktualnie zajmuje się procedurami związanymi ze start-up oraz nadzorem nad dokumentacją badań klinicznych i ich archiwizacją. Posiada szkolenie z zakresu GCP.

mgr Nina Omelańska
foto

Kierownik administracyjny działu Badań Klinicznych

Absolwentka Medycznego Studium na Wydziale Elektroradiologii oraz studiów I stopnia na Wydziale Zdrowia Publicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie w trakcie studiów II stopnia na tym samym wydziale. Od 2011 jest członkiem zespołu, pełni rolę koordynatora administracyjnego w badaniach I, II i III fazy m.in. w stwardnieniu rozsianym, padaczce oraz bólu w chorobie Parkinsona.

Posiada certyfikat GCP oraz szkolenie BMS umożliwiające wykonywanie EEG w badaniach klinicznych.

mgr inż. Agata Ciepiela
foto

Starszy Koordynator Badań Klinicznych

Absolwentka Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym oraz  studiów podyplomowych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2012 jest członkiem zespołu, pełni funkcję koordynatora administracyjnego w badaniach klinicznych II i III fazy m.in. w chorobie Alzheimera, stwardnieniu rozsianym, chorobie Crohn'a oraz padaczce. Posiada certyfikat GCP oraz szkolenie IATA.

 

mgr inż. Dobrawa Miler
foto

Koordynator Badań Klinicznych

Absolwentka kierunku Biotechnologia Akademii Rolniczej w Szczecinie oraz studiów podyplomowych Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Od 2014 roku jest członkiem zespołu, pełniąc rolę koordynatora badań klinicznych II i III fazy m.in. w chorobie Alzheimera oraz stwardnieniu rozsianym. Posiada certyfikat GCP.

mgr Anna Kozińska,pielęgniarka koordynująca
foto
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo I i II stopnia. Od 2014 r jest członkiem zespołu Badań Klinicznych, pełniąc rolę pielęgniarki koordynującej w badaniach II-IV fazy, m.in. w chorobie Alzheimera oraz stwardnieniu rozsianym. Ukończyła kurs EKG, pierwszej pomocy BLS oraz szczepień ochronnych. Posiada certyfikat GCP oraz szkolenie IATA.
mgr Joanna Orłowska, terapeuta zajęciowy
foto

Absolwentka Edukacji Artystycznej na Wydziale Humanistycznym US oraz Akademi Sztuki w Szczecinie. Prowadzi warsztaty "Lato w Teatrze" w Teatrze Lalek Pleciuga w Szczecinie, zajęcia umuzykalniające w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie oraz współpracuje z Polskim Związkiem Głuchych. Od 2013 roku prowadzi zajęcia grupowe usprawniające pamięć oraz inne funkcje poznawcze oraz warszaty zajęciowe z wykorzystaniem elementów arteterapii i muzykoterapii.

mgr Beata Miąsek
foto

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku biologia ogólna. Od 2012 do 2015 pracowała jako koordynator badań klinicznych fazy III w raku piersi i i jajnika. Od sierpnia 2015r. dołączyła do zespołu EUROMEDIS również jako koordynator badań klinicznych fazy II i III z zakresu stwardnienia rozsianego i choroby Alzheimera. Posiada szkolenie GCP.

mgr Magdalena Cyplik
foto
Absolwentka Biotechnologii medycznej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Od 2015 roku jest członkiem zespołu, pełniąc rolę asystenta BK w badaniach klinicznych II i III fazy w zakresie choroby Alzheimera. Posiada certyfikat GCP.