Badania Kliniczne
Aktualnie prowadzone programy

<p align="justify"> Ból towarzyszący chorobom przewlekłym często pozostaje bez diagnozy i leczenia, powodując cierpienie chorych i pogorszenie jakości życia. Aktualnie prowadzimy programy dwa programy badań klinicznych dotyczące leczenia bólu - w chorobie Parkinsona i w stwardnieniu rozsianym. </p>

 


Ból w Stwardnieniu Rozsianym

Dolegliwości bólowe w grupie pacjentów ze stwardnieniem rozsianym pojawiają się na każdym etapie choroby. Stanowią część choroby, jednak często nie jako główne problemy, lecz jako tło dla podstawowych jej objawów. Czasami chorzy nie zauważają tych symptomów do momentu, kiedy nie staną się naprawdę dominującą częścią codzienności. Jeżeli chorujesz na stwardnienie rozsiane i dodatkowo cierpisz z powodu bólu, być może chciałbyś wziąć udział w badaniu klinicznym prowadzonym w Centrum Medycznym Euromedis.

Więcej informacjiBól w Chorobie Parkinsona

Ból towarzyszący chorobom przewlekłym często pozostaje bez diagnozy i leczenia, powodując cierpienie chorych i pogorszenie jakości życia. Aktualnie prowadzimy program badań klinicznych dotyczący leczenia bólu w chorobie Parkinsona. Jeżeli chorujecie Państwo na chorobę Parkinsona i jesteście zainteresowani programem prosimy o kontakt z Działem Badań Klinicznych Centrum Medycznego Euromedis.

Więcej informacji

321