Badania Kliniczne
Aktualnie prowadzone programy

Migrena

Migrena to ataki bólu głowy związane z nudnościami, światłowstrętem i nadwrażliwością na dźwięki. Osoby mające zdiagnozowaną migrenę mogą leczyć się zazwyczaj doraźnie lub codziennie, profilaktycznie. Zdarza się, że dotychczasowe leczenie profilaktyczne nie przynosi oczekiwanych efektów... Z myślą o takich pacjentach podjęto badania kliniczne w 15 krajach w 120 ośrodkach badawczych nad nowym leczeniem profilaktycznym. Wśród tych ośrodków jest nasza placówka.

Jeśli jesteś grupie osób między 18 a 70 rokiem życia, u których rozpoznano migrenę, która wystąpiła poniżej 50 roku życia, i chcesz wziąć udział w tym badaniu to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod numerem telefonu lub bezpośrednio w Ośrodku Badań Klinicznych EuroMedis.

 


Ból w Stwardnieniu Rozsianym

Dolegliwości bólowe w grupie pacjentów ze stwardnieniem rozsianym pojawiają się na każdym etapie choroby. Stanowią część choroby, jednak często nie jako główne problemy, lecz jako tło dla podstawowych jej objawów. Czasami chorzy nie zauważają tych symptomów do momentu, kiedy nie staną się naprawdę dominującą częścią codzienności. Jeżeli chorujesz na stwardnienie rozsiane i dodatkowo cierpisz z powodu bólu, być może chciałbyś wziąć udział w badaniu klinicznym prowadzonym wEuroMedis Ośrodek Badań Klinicznych.

Więcej informacjiBól w Chorobie Parkinsona

Ból towarzyszący chorobom przewlekłym często pozostaje bez diagnozy i leczenia, powodując cierpienie chorych i pogorszenie jakości życia. Aktualnie prowadzimy program badań klinicznych dotyczący leczenia bólu w chorobie Parkinsona. Jeżeli chorujecie Państwo na chorobę Parkinsona i jesteście zainteresowani programem prosimy o kontakt z Ośrodkiem Badań Klinicznych w EuroMedis..

Więcej informacji

321